Умови банківських вкладів фізичних осіб

В числі найбільш важливих фінансових процедур, які виконує будь-який банк, є залучення фінансових вкладень від всіх бажаючих громадян. В їх числі можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. Власне, саме завдяки залученим у депозити юридичних та фізичних осіб банки мають змогу виконувати інші операції. Таким чином, правове регулювання вказаних у договорі відносин має надзвичайно важливе значення.

Закон України «Про банки» говорить, що депозит являє собою окремо виділену грошову суму, яка вноситься на рахунок в банку в готівковій чи безготівковій формі. Конкретна вкладена грошова сума перебуває на іменному рахунку клієнта банка та повинна бути повернена назад клієнту банку у відповідності до договору, який узгоджується перед внесенням коштів. Банківські вклади фізичних осіб в Україні, а також особливості відповідного договору.

Перед внесенням грошей на депозитний рахунок слід дотримуватись окремих умов

Визначено, що договором депозиту може бути передбачено внесення коштів або дорогоцінних металів на інших умовах їх повернення. Судячи з термінології, подібні депозити називають умовними. Всі вказані умови не повинні суперечити діючому законодавству. Також існують строкові депозити, які передбачають внесення коштів на певний строк. Якщо ж строки початково не додані в договорі, подібні депозити є на вимогу.

В договорі зазначаються наступні пункти:

 1. Термін, на який оформляється договір.
 2. Особливість нарахування клієнту відсотків чи прибутку в іншій формі.
 3. Умови припинення виконання договору достроково.
 4. Вид вкладання грошей.
 5. Сума, що передається чи переводиться з іншого рахунку на депозитний рахунок.

Кошти можливо вкладати виключно на рахунки в банки

Банків, які пропонують заманливі умови депозитів, сьогодні досить значна кількість. Недостатньо перевірених банків рекомендується обходити, щоб не бути обдуреним. Завдання може стати набагато простішим, оскільки є банківські установи, які пропонують прозорі умови оформлення депозитів без всяких тонкощів. Будь-який надійний банк в Україні не перший рік успішно перебуває на фінансовому полі країни. Ринок фінансових пропозицій в країні постійно оновлюється. Фахівці банків відстежують всі ці оновлення, щоб надавати своїм клієнтам якісні послуги. Можливості надання депозитних рахунків в таких банківських установах не несуть в собі небезпек для клієнтів.

Вдалий банк володіє значною клієнтською базою і встиг зарекомендувати себе як успішного і надійного постачальника послуг фінансового характеру. Доступні і прості умови депозиту завжди виступають безсумнівним плюсом. Обов’язкові консультації в робочий час також мають місце бути.

Share and Enjoy:
 • MisterWong
 • Y!GG
 • Webnews
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • Twitter

Короткий URL: http://www.polit.com.ua/?p=32348

Добавил: Дата: Март 4 2021. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Ответы на данный момент закрыты, но вы можете посредством trackback отвечать с вашего сайта

Комментарии недоступны

Вход
Продвижение и оптимизация сайтов от Seo.Ua