Тонкощі процентних ставок по депозитах в банках

Існують операції, пов’язані з грошима, які мають право робити лише банківські установи. Серед них залучення у вклади фінансів від юридичних та фізичних осіб. Безпосередньо саме депозити надають можливість фінансовим установам виконувати інші операції, пов’язані з грошима. Таким чином, правове регулювання відносин між клієнтом та банком слід оглянути більш детально.

Згідно з українським законодавством, депозитний вклад представляє собою грошову суму, яка додається на рахунок в банку в готівковій чи безготівковій формі. Вкладені кошти вкладаються громадянами на їх іменних рахунках у банку виключно на договірних засадах на визначений термін зберігання або без такого строку і мають бути виплаченими клієнту у відповідності до пунктів договору. Що ж варто знати про процентні ставки по депозитах?

Відповідно до українського законодавства, регулювання майже всіх питань, які стосуються депозитних нарахувань, не категорично не можуть мати примусовий характер. Тобто, обидві сторони самостійно вирішують всі деталі у договорі. До того ж, відповідне Положення містить окремі важливі вимоги, які стосуються умов внесення грошей на депозитний рахунок.

Що ж передбачає додавання депозитів

Відповідно до договору, видавання вкладених коштів може здійснюватися на інших умовах, ніж їх початкове внесення на рахунок банку. Як показує практика, подібні депозити є умовними. Тим не менш, умови мають бути згідно із законом. Якщо період зберігання умовних вкладів визначено узгодженим раніше, то такі вклади обліковуються як строкові. В свою чергу, на вимогу є депозити, які не передбачають в договорі певного періоду часу для зберігання грошей.

В більшості випадків, в договорі з банківською установою зазначається наступне:

 1. Тип депозитних фінансів користувача послуг банку.
 2. Розмір суми, яка перераховується на банківський вклад.
 3. Повний термін часу, на який оформляється договір.
 4. Відповідальність клієнта та самого банку.
 5. Доступні умови передчасного розірвання договірного документу.

Виключно банки мають право отримувати вклади від клієнтів

Банків, які пропонують заманливі умови депозитів, у нас в країні достатньо значна кількість. Недостатньо перевірених банків радиться обходити, щоб не потрапити на обман. Не думайте про втомливі пошуки і зверніть увагу на варіанти, відмінні підвищеним числом хороших відгуків. Банк, який перебуває серед лідерів фінансової області країни вже не перший рік, як правило, вселяє довіру. Фахівці подібних банків щодня досліджують і аналізують фінансовий ринок. З допомогою цього, умови надання депозитних рахунків комфортні для клієнта.

Перевірений банк володіє широкою клієнтською базою і зміг уже показати себе як якісного і надійного постачальника фінансових послуг. Індивідуальний підхід до будь-якого свого клієнта, безумовно, виступає незамінною опцією успішного банку. Якщо клієнта цікавлять певні деталі депозиту, фахівці банку завжди повинні бути відкриті до консультацій.

Share and Enjoy:
 • MisterWong
 • Y!GG
 • Webnews
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • Twitter

Короткий URL: http://www.polit.com.ua/?p=32446

Добавил: Дата: Янв 1 2022. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Ответы на данный момент закрыты, но вы можете посредством trackback отвечать с вашего сайта

Комментарии недоступны

Вход
Продвижение и оптимизация сайтов от Seo.Ua