Що таке процентні ставки по депозитах в банках?

Залучення вкладень грошей від фізичних та юридичних осіб є однією з найбільш важливих операцій банків. Відмітимо, що власне виконувати саме такі фінансові операції мають право лише банки. Депозитні вклади в банках створюють можливість їм виконувати інші операції з грошима. Таким чином, правове регулювання зазначених відносин має надзвичайно важливе значення.
У відповідності до закону України «Про банки і банківську діяльність» грошовий вклад – це кошти в безготівковій чи готівковій формі, у національній валюті України або в іноземній валюті. Конкретна вкладена грошова сума знаходиться на особистому рахунку вкладника та має обов’язково бути повернена назад клієнту банку відповідно до договору, який узгоджується перед внесенням коштів. В даній статті ми спробуємо детальніше дослідити процентні ставки по депозитах в банках.

Важливі умови розміщення депозитних грошей

Зокрема, визначено, що існуючим договором банківського вкладу може бути передбачено додавання грошей або дорогоцінних металів на дещо інших умовах їх повернення. Такі вклади є умовними. Умови не повинні порушувати чинне законодавство України. Також існують строкові депозити, які передбачають додавання на рахунок коштів на попередньо визначений в договорі строк. У разі повної відсутності конкретного строку в договорі такі депозити визначають як на вимогу.

Те, що обов’язково міститься в договорі:

 1. Відповідальність банку та його клієнта, а також алгоритм передачі зазначеної кількості відсотків.
 2. Можливості дострокового припинення виконання договору.
 3. Вид банківського вкладу.
 4. Об’єм коштів, який вноситься на особистий депозит клієнта.
 5. Період часу, на який оформляється договір.
 6. Додаткові умови, які узгоджуються кожною із сторін.

Лише банки мають право отримувати вклади від клієнтів

В нинішній час функціонує просто неймовірна кількість різних банків. Слід завжди залишатися уважним в пошуку, адже певні доступні банки пропонують депозитні рахунки за незрозумілими умовами. Подібні варіанти варто видаляти зі списку можливих. Завдання може стати набагато простішим, адже є банки, які надають надійні умови оформлення депозитів без всяких секретів. В сфері депозитів досвідчений банк повинен працювати не один рік і володіти значним досвідом. Експерти банків щодня досліджують і аналізують погоду на фінансовому ринку. В результаті, надання депозиту може здійснюватися на комфортних умовах для клієнта.

Вибрати успішного постачальника фінансових послуг можливо шляхом дослідження лідерів ринку. До кожного клієнта повинен бути лояльний підхід. Додаткові консультації в робочий час в рівній мірі мають місце бути.

Share and Enjoy:
 • MisterWong
 • Y!GG
 • Webnews
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • Twitter

Короткий URL: http://www.polit.com.ua/?p=32276

Добавил: Дата: Май 8 2020. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Ответы на данный момент закрыты, но вы можете посредством trackback отвечать с вашего сайта

Комментарии недоступны

Вход
Продвижение и оптимизация сайтов от Seo.Ua