Придбання недорогої 1 кімнатної квартири в Києві: думки експертів

Приємне та комфортне сімейне гніздечко створить можливість завжди відпочити з особливою насолодою після робочого дня. Київський ринок нерухомості, як і практично в будь-якому іншому місті, схильний регулярних змін, що особливо важливо враховувати. Щоб максимально вдало купити 1 кімнатної квартири в Києві , слід враховувати кілька основних рекомендацій. Це потрібно для того, щоб не випробувати на собі давно відомих помилок та ризиків, адже у ході підписання договору Ефективні поради будуть важливі для покупців, адже вони схильні до ризику найбільшим чином, у разі певних проблем із договором.

Купівля першого житла

Свого роду, тимчасове житло, яким були «гостинки», виступає досить знайомим багатьом. У наші дні нерухомість такого роду вже заборонена до будівництва спеціальними правилами. Так звані квартири-студії або смарт-квартири виступають достатньо актуальним вибором, оскільки це найбільш доступний спосіб оптимально використовувати порівняно невелику нерухомість. Ознакою такою квартири виявляється практично повна відсутність перегородок між кімнатами. До того ж, за рахунок монтажу великих вікон додатково візуально збільшується простір. Вартість такого житла трохи доступніша звичнішої квартири, що збільшує популярність даного вибору. Мода на облаштування квартир під студії перейшла і на більш масштабні типи житла.

Столична нерухомість буває кількох поширених варіацій:

 1. Квартири хрущовської епохи мають кімнати прохідного типу, що не завжди влаштовує мешканців.
 2. У нерухомості брежнєвської епохи вже менше прохідних кімнат, з’явилося «розпашне» розміщення житлових зон на обидва боки будинку.
 3. Скромні за розмірами є квартири малосімейного типу, що сформовані на подобі формату гуртожитку.
 4. У смарт-квартир масштаби найрізноманітніші: від 20 кв.м. до 200, з передбаченою можливістю самостійного поділу на зручні житлові зони.
 5. Квартири сталінської епохи відрізняються порівняно великими розмірами та зручностями.

Агенція з нерухомості допоможе знайти вихід з ситуації

Бувають випадки, коли продавці зазначають у договорі не завжди правдиву інформацію. Це може бути не тільки загальна площа нерухомості, але навіть ціна. Рекомендується заздалегідь перестрахуватися, адже у такому разі з’являється ризик втрати фінансів.

Після підписання договору, продавець нерухомості може не до кінця виконати передачу майна покупцю. Спеціальний акт передачі повинен бути виконаний за всіма пунктами. Безпосередньо сам покупець повинен простежити це. Завжди можливо, що майно було надане третій особі, і щоб повернути його доведеться попрацювати. Якщо продавець раніше передав майно третій особі, потрібно буде залучати спеціалістів з повернення його покупцю. Відповідно, це тягне за собою втрату часу та грошей.

У придбанні нерухомості неправомірною здатна стати будь-яка угода. Вивчення повноважень продавця створить можливість мінімізувати можливі ризики. Детальне вивчення всіх документів на нерухомість є найважливішим у процедурі купівлі.

Консультація кваліфікованих експертів з нерухомості завжди дозволить зменшити всі ризики зірвання угоди. Якщо виконати всі процедури та особливо ретельно все зважити, своя нерухомість в столиці України стане прекрасним с

Share and Enjoy:
 • MisterWong
 • Y!GG
 • Webnews
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • Twitter

Короткий URL: http://www.polit.com.ua/?p=32484

Добавил: Дата: Июль 14 2022. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Ответы на данный момент закрыты, но вы можете посредством trackback отвечать с вашего сайта

Комментарии недоступны

Вход
Продвижение и оптимизация сайтов от Seo.Ua