Депозити банку в Києві: що потрібно не забувати

В переліку відкритих для кожного бажаючого банківських інструментів безумовно знаходяться депозити. Крім того, що існує чимало базових типів депозитних внесків, кожен з них володіє своїми особливостями та перевагами. До того ж, банківські установи можуть додавати унікальні власні переваги до деяких з них. Де знайти підходящі умови, щоб обрати депозити банку в Україні? В цьому скромному матеріалі спробуємо привідкрити завісу незвіданого.

Категорії депозитів, які є основними в Україні

Депозит до запитання не має конкретного терміну та може бути повернутий на вимогу клієнта.

Депозит під встановлений термін полягає у передачі банку клієнтом коштів на визначений період, після завершення якого він забере свої гроші.

Вигідний депозит в Україні: що варто знати?

Виходячи з вказаних вище базових типів практично кожен банк запускає в роботу свої види депозитів.

Найбільш популярні з пропонованих банками види депозитних внесків:

 1. Ощадні депозитні внески — це традиційні вклади з невеликими ставками по відсотках і скромним комплектом умов. Дуже часто внески можуть збільшуватися в банках за рахунок капіталізації – плюсування нарахованих відсотків до основної суми внеску клієнта. При подальшому нарахуванні процентної ставки отримана сума надходить до базового активу.
 2. Накопичувальний депозит був розроблений спеціально для тих, хто бажає не лише зберігати гроші, але й накопичувати їх. У разі бажання купівлі автомобіля чи власного житла даний вид є знахідкою.
 3. У разі потреби регулярного зняття певної суми грошей прийнятним дубе розрахунковий депозит. До прикладу, щомісяця на картку клієнта банку буде надходити певна грошова сума, яка зазначається в договорі.
 4. Спеціалізовані депозити — банківська пропозиція для певної категорії громадян. До прикладу: студенти або працівники банку.
 5. Якщо є потреба берегти на рахунку внески не лише в нашій валюті, але й іноземній підійде валютний депозит. Такі види депозитів дозволяють не тільки отримати дохід за процентною ставкою, а й перестрахувати свої збереження при зниженні курсу гривні.
 6. Депозит мультивалютного характеру розроблений спеціально для тих, хто хоче конвертувати гроші між різними валютами без втрати нарахованих відсотків.
 7. Депозит металевого напрямку – вид внесків, який створений для бажаючих отримувати нарахування прибутку від стрибків ціни дорогоцінних металів на світовому ринку.

Депозитний рахунок: варто чи ні?

На депозитному рахунку ваші кошти можуть не лише надійно зберігатись в сховищах банку, але й працювати на себе, регулярно даючи певний прибуток. Якщо ви бажаєте навчитись відкладати власні заробітки не варто баритися з вибором, адже депозитний рахунок в цьому неабияк допоможе. Підбір банку, якому ви будете готові довірити власні гроші, є без перебільшення важливим етапом в дорозі до омріяного депозитного рахунку.

Share and Enjoy:
 • MisterWong
 • Y!GG
 • Webnews
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • Twitter

Короткий URL: http://www.polit.com.ua/?p=32396

Добавил: Дата: Сен 8 2021. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Ответы на данный момент закрыты, но вы можете посредством trackback отвечать с вашего сайта

Комментарии недоступны

Вход
Продвижение и оптимизация сайтов от Seo.Ua